Dane kontaktowe

ul. Lwowska 13, Nowy Sącz

Tel. (18) 444 13 23

e-mail : oprawa@oprawa.pl 


Pracownia mieści się niedaleko Muzeum
http://www.muzeum.sacz.pl

czyli w samym Centrum - Zapraszamy !


Zapraszamy:
Pn - Pt: 9 - 17 ; Sob: 9 -13

Lokalizacja

Informacje o Nas

Salon Oprawy Obrazów "Da Vinci" powstał w 2002 roku. W przeciągu ostatnich kilku lat znacznie rozszerzył ofertę swojej firmy, nawiązując kontakty z najlepszymi producentami listew ramiarskich z kraju i ze świata .

Wchodząc do wystylizowanego wnętrza Da Vinci, już na wejściu uderza ogromny wybór ram. Na początku było ich kilkanaście, teraz może się klientom w głowie zakręcić. Na ścianach wisi ponad 400 różnych wzorów. Specjalne ich wyeksponowanie pozwala klientom w łatwy i trafny sposób dokonać wyboru tej jedynej i właściwej.

Odpowiednie dobranie ramy do potrzeb i wizji właściciela obrazu, może zająć czasem nawet dłuższą chwilę. Oczywiście wszystko to zależy od klienta, a ten bywa albo zdecydowany – takich bardzo cenimy, albo taki, który powierza cały pomysł na oprawę w nasze ręce – co nas również cieszy, gdyż świadczy to o dużym zaufaniu do tego, co robimy i co możemy stworzyć w końcowym efekcie. Naszym celem jest zawsze „uszycie” takiego „ubrania” dla dzieła, z którego jesteśmy dumni i sami powiesilibyśmy go na ścianie w naszym domu. Nam zależy na tym, by każdy wyszedł z Da Vinci zadowolony i – najważniejsze – chciał wrócić !

Właściwie oprawiony obraz, lustro, fotografia czy plakat nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter, ale też oddaje charakter jego właścicieli. Gusta bywają różne, ale my jesteśmy w stanie zaspokoić nawet te najbardziej wymagające.

We wszystkim należy zachować umiar. Najważniejsze, to wiedzieć, że rama nie może być ważniejsza od samego obrazu, a zadaniem jej jest wydobyć jeszcze bardziej jego piękno. Obraz jest dla nas modelem, a my w Salonie Da Vinci jesteśmy jego stylistami.

DA VINCI W MEDIACH

Nowy Sącz, ul. Lwowska 13, Telefon: (18) 444 13 23